Vzdělávání učitelů

On-line vzdělávání bez potřeby cestování

Práce v prostředí Microsoft 365 (Teams) s použitím akademických licencí, které přidělíme bezplatně.

Naše nabídka vzdělávacích akcí

Digitální zdroje a nástroje ve vyučovacím procesu
On-line vzdělávání a práce ve virtuálních třídách
Metodika a tvorba textových studijních materiálů
Pokročilá tvorba digitálních a interaktivních školících materiálů
Příprava učitelů v digitálních dovednostech v souladu se sylabami ICDL
Příprava učitelů k přípravě žáků na certifikaci v systému ICDL

Digitální zdroje a nástroje ve vyučovacím procesu

Zvyšte své digitální dovednosti prací ​ v prostředí Microsoft 365. Využijte cloudové služby SharePoint a OneDrive a plánujte činnosti ​ za pomoci aplikace Outlook.​

Zaměření vzdělávání:​

Celková hodinová dotace je 8 hodin a je rozdělena na 4 vyučovací bloky.

On-line vzdělávání a práce ve virtuálních třídách – webinář

Využijte možnosti Microsoft Teams při on-line vyučování. Naučte se vytvářet a spravovat virtuální třídy a hodiny, poskytovat studijní materiály v cloudových službách a zadávat úkoly.

Zaměření vzdělávání:

Celková hodinová dotace je 6 hodin a je rozdělena na 2 vyučovací bloky.

Metodika a tvorba textových studijních materiálů – webinář

Staňte se profesionálem při práci v Microsoft Word. Připravujte studijní materiály pro své žáky podle nejmodernějších metod vzdělávání

Zásady tvorby studijních materiálů a jejich evaluace:

Práce s textovými dokumenty v prostředí Microsoft Word se zaměřením na použití digitalizovaného obsahu při online výuce:

Celková hodinová dotace je 8 hodin a je rozdělena na 4 vyučovací bloky.

Pokročilá tvorba digitálních a interaktivních školících materiálů – webinář​

Webinář - vytvořte interaktivní výukové materiály v aplikacích Microsoft PowerPoint a Microsoft Excel, které žákům i rodičům ukáží, jak může vypadat moderní škola.

Vzdělávání je zaměřeno především na inovativní teoretické a praktické informace z oblasti tvorby studijních materiálů:

Celková hodinová dotace je 8 hodin a je rozdělena na 4 vyučovací bloky.

Příprava učitelů v digitálních dovednostech v souladu se sylaby ICDL – webinář​

ICDL (ECDL) je systém pro ověřování (certifikaci) znalostí a dovedností v oblasti práce s výpočetní technikou určený pro běžného uživatele osobního počítače.

Cílem vzdělávání je prohloubení a rozšíření digitálních zručností v souladu se sylaby ICDL:

Celková hodinová dotace je 8 hodin a je rozdělena na 4 vyučovací bloky.

Příprava učitelů k přípravě žáků na certifikaci v systému ICDL – webinář​

Certifikáty systému ICDL (ECDL) jsou mezinárodně respektovanými doklady o tom, že jejich držitel dosahuje požadovanou úroveň (standard) znalostí a dovedností z příslušné oblasti IT.​

Cílem vzdělávání je příprava na certifikaci v systému ICDL formou DEMO testů pro následující moduly:​

Náhradní maturita ECDL / ICDL